16.5.2005 - Oslava vítězství na MS v ledním hokeji 2005
Hokejisté oslavili triumf v Praze na Staroměstském náměstí. Přítomno bylo téměř patnáct tisíc lidí.
PIM
14.5.2006 - Prag International Marathon 2006
Centrem Prahy se běžel Prag International Marathon. Zůčastnili se jej běžci více než 80 národností.
PIM 2010
09.05.2010 - Prag International Marathon 2010
16. ročník Pražského mezinárodního maratónu. Startovní pole bylo letos jednoznačně nejkvalitnější v historii. Nový traťový rekord letos vytvořil Eliud Kiptanui časem 2:05:39.
PIM 2012
14.05.2012 - Prag International Marathon 2012
18. ročník Pražského mezinárodního maratónu. Zvítězil Deressa Chimsa časem 2:06:25.
PIM 2013
12.05.2013 - Prag International Marathon 2013
19. ročník pražského marathonu odstartoval napříč centrem města. Vyhrál katarský běžec Nicholas Kemboi časem 2:08:51.
PIM 2015
03.05.2015 - Prag International Marathon 2015
21. ročník pražského marathonu. Vítězem se stal v čase 2:08:32 keňan Felix Kandie. Závod žen ovládla etiopanka Yebrgual Melese výkonem 2:23:49.
PIM 2016
08.05.2016 - Prag International Marathon 2016
22. ročník pražského marathonu. Vyhrál Keňan Cherono v čase 2:07:24. Mezi ženami zvítězila Lucy Karimi výkonem 2:24:46.